TVC.pl - portal turystyczny  
koszyk zapytań regiony w Polsce szukaj TVC.pl - strona główna
Wczasy w Polsce
woj. zachodniopomorskie woj. pomorkie woj. warmińsko-mazurskie woj. podlaskie woj. lubuskie woj. wielkopolskie woj. kujawsko-pomorskie woj. mazowieckie woj. łódzkie woj. lubelskie woj. dolnośląskie woj. opolskie woj. śląskie woj. małopolskie woj. podkarpackie woj. świętokrzyskie
Szczegółowo
Zapraszamy do prenumaraty bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Promocje, nowe oferty, nowe zasoby. Informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail.
 

Licznik odwiedzin:
62 976 285
Najczęściej odwiedzane obiekty:

-Domki letniskowe
 
O OBIEKCIE

Jastarnia - kwatery prywatne nad morzem

Półwysep Helski, woj. pomorskie

Pokoje pensjonatowe i apartamenty w Jastarni

Jastarnia
tel.: 0 604 970 818
SZCZEGÓŁY OBIEKTU
 • o obiekcie
 • galeria
 • terminarz
 • cennik
 • Ceny od 30 do 90 zł

  Galeria zdjęć

  Witamy miłych gości. 

  Zapraszamy do Jastarni, pięknej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej gdzie przez nie brakuje atrakcji. Są tu piękne szerokie plaże, nadmorskie sosnowe lasy, port rybacki i trasy wycieczkowe wzdłuż całego Półwyspu Helskiego. Rowerzystów na pewno ucieszy ścieżka rowerowa z Chałup do Juraty.

  Zapewniamy:

  Posiadamy pokoje w czterech standardach /wszystkie pokoje z łazienkami, TV i czajnikami/: A, B, C i D. Pokoje są 2, 3, 4 i 5 -cio osobowe w nowo wybudowanym nowoczesnym domu 300 m od morza. Jasne, słoneczne pokoje, niektóre z widokiem na morze. W pokojach jest dobre wyposażenie, wygodne tapczaniki, telewizory. Każdy pokój ma łazienkę z kabiną prysznicową.

  REZERWACJI POKOJU MOŻNA DOKONAĆ TYLKO TELEFONICZNIE!!

   
  Noclegi w Polsce